Priežu skuju ziedūdens

Ar smaržu nogalina visas baktērijas un vīrusus, iznīcina sēnītes.

Ir psihoemocionāla iedarbība – noņem vājumu, krampjus, reiboņus, svīšanu.

Uzmundrinoša iedarbība - iedveš pozitīvas emocijas, palīdz atjaunot pašapziņu.

Kosmetoloģijā – novērš matu izkrišanu, uzlabo ādas stāvokli.

Var izmantot masāžai, ķermeņa kopšanai – uzlabo ādas stāvokli.

Var kombinēt ar egli.

Ziedūdens saliets stikla un plastikāta pudelītēs.

Iegūšanas metode -  destilēšana.

Derīguma termiņš - 12 mēneši.

Cena visai produkcijai - 

 50 ml stikla pudeles, 50 ml alumīnija pudeles - 4.50

100 ml plastikāta un alumīnija pudeles - 6.00, stikla 6.50

200 ml - 10.00

250 ml - 12.00

Liešana - 100 ml 4.00

 

 

 

Egļu skuju ziedūdens

Piemīt pretsāpju, antiseptiskas, klepus mazinošas, atkrēpošanu veicinošas un sildošas īpašības.

Izmanto vīrusu saslimšanas profilaksei.

Elpceļu saslimšanas ārstēšanai - klepus, bronhīta, iesnu, drudža, apsaldēšanās gadījumos.

Muskuļu, artrīta un reimatisko sāpju mazināšanai.

Var kombinēt ar priedi.

Ziedūdens saliets stikla un plastikāta pudelītēs.

​Iegūšanas metode -  destilēšana.

Derīguma termiņš - 12 mēneši.

 

 

 

 

 

VITALWAY hidrolāti – ziedūdeņi gatavoti ar destilācijas metodi, caur auga skujām laižot tvaiku.

Tvaiks pārvēršas ūdens destilātā - hidrolātā, kurš ir vērtīgs produkts, bet augu esence – ēteriskā eļļā. Katra ziedūdens lāse satur visas augam piemītošās ēteriskās vielas, Tāpēc tie ir ļoti piemēroti visa veida procedūrām, kurās ēteriskā eļļa ir pārāk spēcīga.  Katra specifiskā hidrolāta īpašības atbilst auga ēteriskās eļļas raksturojumam. Ēteriskā eļļa gatavošanas laikā netiek nosmelta. Visi produkti viegli lietojami – smidzināmi.

Egļu un priežu skujās ir vērtīgas eļļas, dabiskas, bioloģiski aktīvas vielas ar antibakteriālu iedarbību. Tās satur dzelzs, mangāna, vara un hroma sāļus. Tās tiešām spēj paveikt brīnumus!

Priedes hidrolāts palīdz pret dažādām ādas problēmām – izsitumiem, kodumiem, pumpām, pušumiem.

    Hidrolāti- ziedūdeņi bagātīgi satur aromātvielas, kā arī augļskābes, kas padara tos ļoti draudzīgus cilvēka ādai. To skābju līmenis ir no 5 līdz 6 pH. Pateicoties ziedūdeņu ražošanas īpatnībām augstā temperatūrā un to nelielajam skābju līmenim, tiem piemīt spējas ierobežot baktēriju augšanu, jo tām nepatīk skāba vide. Ziedūdeņi uz ādas darbojas ar pretiekaisuma un terapeitisku antiseptiķa efektu. Priedes hidrolāts noņem niezi, apsārtumu. Tāpēc ir labs līdzeklis psoriāzes un citu ādas slimību ārstēšanai. Jāsmidzina uz problemātiskas ādas.

Skuju hidrolātus lieto ādas dezinficēšanai, nomierināšanai un dziedināšanai pēc depilācijas un skūšanās.

Priede palīdz atgūties noģībušam cilvēkam, uzlabo elpošanu un sirdsdarbību. Ziedūdens jāsmidzina uz sejas, krūtīm - ieelpojot tā aromātu. Tas dod lielisku elpošanas efektu, tāpēc palīdz astmas, bronhiālās astmas slimniekiem. Un visiem, kuriem dažādu iemeslu dēļ ir grūtības ar elpošanu.

Tāpēc skuju ziedūdeņi ir lieliski palīgi elpošanai karstā saulē vai mašīnas salonā. Arī terpentīna ziede, kas pazīstama jau izsenis kā līdzeklis plaušu slimību ārstēšanā, ir iegūta no skujām.

Priede - atveseļo galvas ādu un spēcina matus, ir lielisks losjons pēc skūšanās. Atveseļo jūtīgas, iekaisušas smaganas. Jāsmidzina mutē.

No priedes un egles skujām iegūtos hidrolātus izmanto arī deguna, kakla un mutes gļotādas slimību ārstēšanai.  Hronisku iesnu un aizdegunes problēmu gadījumā lieliski palīdz egles skuju hidrolāts. Tas atvieglo elpošanu un noņem iekaisumu. Jāsmidzina gan degunā, gan uz sejas, ieelpojot. Tīra elpošanas ceļus. Palīdz pie alerģiskām iesnām.

No priedes un egles skuju hlorofila iegūtos preperātus izmanto imūnās sistēmas nostiprināšanai. To iedarbība nepatīk ļaunām šūnām, kuras apdraud organismu. Smidzinot, caur elpošanu un ādu, visas vajadzīgās vielas nokļūst cilvēka organismā. Tās ir jaunības eliksīrs, kurš atļauj nenovecot organismam. To var izmantot garastāvokļa uzlabošanai un garīgā līdzsvara uzturēšanai. Jāsmidzina uz sejas, ieelpojot aromātu vairākas reizes dienā.

Egles skuju ziedūdens lieliski noņem stresu, nomierina uztraukta cilvēka nervu sistēmu. Jāsmidzina uz sejas  vairākas reizes dienā vai pēc nepieciešamības, nomierinot ļoti satrauktu cilvēku.

Egle palīdz sastiepumiem un izmežģījumiem, pie lūzumiem. Tā noņem pampumu, sāpes. Smidzinot uz problemātiskās vietas bieži, atļauj ātrāk atveseļoties. Palīdz pie dažādām locītavu un muskuļu sāpēm. Jāsmidzina tik bieži, cik organisms jūt vajadzību. Hidrolāts uzlabo asinsriti, atjauno muskulatūras elastību. Palīdz noņemt galvassāpes – jāsmidzina uz pieres. Atvieglo osteohondrozes simptomus, smidzinot uz kakla un pakauša. Var iemasēt. Egle noņem zobu sāpes un tūsku pēc zoba raušanas. Smidzinot no attāluma auss virzienā, noņem ausu sāpes.      Priedes un egles skuju hidrolātus lieto telpu, pirts, dezinficēšanai, gaisa atsvaidzināšanai un mitrināšanai. Pēc pirts procedūrām ir lietderīgi nosmidzināt visu ķermeni.

Hidrolātus – ziedūdeņus drīkst lietot iekšķīgi, piemēram, priedi - tuberkalozes ārstēšanai.

Egles un priedes skuju hidrolāti ir ar ļoti līdzīgu iedarbību. Tāpēc cilvēks, bieži vien, vajadzību pēc konkrēta hidrolāta nosaka pēc smaržas. Iedarbība ir individuāla. Reizēm arī priede noņem sāpes un lieliski ārstē iesnas.

Ja priežu un egļu ziedūdeņus lieto regulāri, pūšot un elpojot vairākas reizes dienā, tie palīdz nesaslimt ar vīrusu saslimšanām.

Hidrolāti, gatavoti no egles un priedes skujām, dāvās Jums dabas smaržu, spēku un veselību!  

 

 Sastāvs: Aqua, Picea abies needles, Pinus sylvestris needles

  • Gan priede, gan egle ir lielisks, dabīgs gaisa attīrītājs. Palīdz nogurušām, sapampušām kājām,  iekaisušām balssaitēm, kakla sāpēm,  nogurumam, no rīta aizpampušām acīm. Palīdz elpošanas grūtībām, mājdzīvnieku ādas problēmām. ​Der kosmētikas noņemšanai. Var izmantot kā losjonu pēc skūšanās. Atsvaidzinošs karstā saulē.
  • Priede -  atveseļo galvas ādu un spēcina matus. Palīdz atgūties noģībušam cilvēkam, atveseļo smaganas, uzlabo elpošanu un sirdsdarbību. Palīdz dažādām ādas problēmām – izsitumiem, kodumiem, pumpām.
  • Egle - palīdz sastiepumiem un izmežģījumiem, pie dažādām locītavu un muskuļu sāpēm. Lieliski iztīra elpceļus. Ziedūdens jāsmidzina uz sejas, kājām, kaklā, degunā, uz problemātiskām ķermeņa vietām.

Kadiķu skuju ziedūdens

 Palīdz asinsvadu paplašināšanai, locītavu un muskuļu sāpju mazināšanai. Tā aromāts palīdz uzveikt saaukstēšanās slimības, spēcina un uzmundrina organismu, attīra elpošanas ceļus. Mazina zobakmens aplikuma veidošanos. Iznīdē baktērijas un vīrusus un atsvaidzina gaisu.    

Pārdošanā                                                                                           

Vīgriežu ziedūdens

Ļoti labi palīdz nervoziem cilvēkiem. Mitrina un atjauno iekaisušu ādu, padara to maigu. Var izmantot galvas ādas un matu kopšanai.

Pārdošanā 

Nātru ziedūdens

Lieto, ja pastiprināti izkrīt mati vai sāp galva. Pie gripas, saaukstēšanās vai iesnām smidzina pakausī un aiz ausīm. Palīdz pie locītavu, krustu sāpēm. Var palīdzēt pie apdegumiem un brūcēm.

Pārdošanā

Raudenes ziedūdens
Lieto pie elpošanas sistēmas saslimšanām (bronhīti, klepus, astma) Pie apsaldēšanās, kakla un mutes iekaisumiem, drudža. Lieto pret ādas iekaisumiem, izsitumiem. Lai novērstu galvassāpes un reimatisma sāpes, kā arī uzklāj insektu kodumiem.         
 
 Pārdošanā

Citronmelisas ziedūdens

 Uzlabo omu, nomierina saspringuma skarto nervu sistēmu, uzlabo sirdsdarbību, mazina depresiju. 

Pārdošanā

Vīnogu lapu ziedūdens

Padara maigu un elastīgu ādu. Ļoti atsvaidzinošs. Palīdz atbrīvoties no sīkām grumbām, ir baktericīda iedarbība. Palīdz dziedēt strutojošas brūces un čūlas.

Pārdošanā

Vībotnes ziedūdens

Izmanto pret ļaunām enerģijām. Mīkstina un atsvaidzina ādu, saglabājot tās tonusu un stingrību. Dod dzīvības spēku.

Pārdošanā

Samtenes ziedūdens

  Piemīt antiseptiskas, nomierinošas īpašības. Atvieglos klepu, bronhītu, elpceļu iekaisumus. Var izmantot ķermeņa kopšanai. Palīdz acu veselībai.    

Sarkanā āboliņa ziedūdens

Piemīt sviedrējoša, atkrēpojoša, imunitāti stimulējoša, pretiekaisuma un pretsāpju iedarbība. Tas paaugstina organisma izturību pret infekcijas slimībām, kavē ļaundabīgu audzēju attīstību.

Pārdošanā

Smiltsērkšķa ziedūdens

Stimulē ādas reģenerāciju. Lieto dažādu apdegumu, brūču, lēni dzīstošu čūlu, ādas sausuma, niezes, sāpju, ekzēmas un psoriāzes ārstēšanā. Palēnina ādas novecošanos. 

Pārdošanā

Jasmīna ziedu ziedūdens

Nomierinošs. Atjauno mitruma līmeni ādai un palīdz jūtīgas ādas nomierināšanai. Efektīgs ādas vītuma pazīmju novēršanai.

Pārdošanā

Upeņu ziedūdens

 Piemīt pretiekaisuma, pret infekciju, pret niezes un atjaunojošas īpašības, tādēļ tas īpaši piemērots iekaisušai, jūtīgai ādai. Ideāls sejas toniks novecot sākušai ādai. Pateicoties K un P vitamīnam, šis destilāts uzlabo jūtīgas, kuperozas ( ar izteiktiem kapilāriem) stāvokli. Palīdz nogurušām acīm pēc ilga darba pie datora.     

Pārdošanā

Madaras ziedu ziedūdens

Var izmantot nervu slimību ārstēšanai. Tas palīdz mazināt uztraukumu, pat neiraļģijas radītas sāpes. Madaras - pret sāpēm, stipriem nerviem. Var pūst skapī.

Pārdošanā

Kliņģerīšu ziedūdens

Izmanto problemātiskas, iekaisušas, jūtīgas ādas kopšanai. Palīdz pret izsitumiem, tūsku, saules apdegumiem. Piemīt viegla pretsēnīšu iedarbība.

Pārdošanā

Piparmētru ziedūdens

Lieto laringīta, bronhīta, saaukstēšanās, gripas, iesnu un klepus ārstēšanā; regulē sirds ritmu, ārstē smaganu iekaisumu, uzlabo mutes dobuma aromātu; mazina depresiju, nervu spriedzi, atjauno spēkus; līdzsvaro emocijas, enerģiju radoša, paaugstina koncentrēšanās spējas, stimulē prāta darbību; efektīva iekaisumu, ekzēmas, sēnīšu infekciju ārstēšanā, mazina kapilāru zīmējumu, uzlabo ādas krāsu.

Pārdošanā

Lavandu ziedūdens

Lieliski piemērots visiem ādas tipiem - nomierina, mitrina, atjauno un dziedina ādu. Ārstē ādas izsitumus un iekaisumus. Viegli iesūcas, neaizsprosto poras. Lavanda nomierinoši iedarbojas uz nervu siastēmu, uzlabo miegu, veicina relaksāciju, palielina garīgās spējas un mazina nemieru. Uzlabo garastāvokli.

 Pārdošanā